NSP

Aby  zapoznać się z całą ofertą produktów i dokonać zakupu  po cenach hurtowych  zarejestruj się do NSP Polska.

  Rejestracja do NSP  

Polecane produkty:

Chlorofil w płynie 476 ml Chlorofil w płynie 476 ml Suplement diety  Witamina C z bioflawonoidami 60 tabletek Suplement diety  Zambroza Suplement diety  Sunshine Brite pasta do zębów 100 g  Ury 120 kapsułek Suplement diety

Osoby zainteresowane zakupem produktów bez rejestracji proszę o kontakt telefoniczny

ulotka2aa


Przedstawiam nowy produkt w ofercie NSP Polska:

Liść Oliwny – Ekstrakt

W skład liścia oliwnego wchodzą same przeciwutleniacze: oleuropeina, hydroksytyrosol i kwas oleinowy. To właśnie one gwarantują działanie tego suplementu.

Liść oliwny wykazuje silne działanie:

 • antybiotyczne
 • przeciwwirusowe
 • przeciwzapalne
 • przeciwgrzybicze
 • antyoksydacyjne

Z tego też względu jest polecany jako „pierwsza linia obrony” przed antybiotykami w różnej maści zakażeniach. Pomaga uporać się też z nawracającą opryszczką czy uporczywą grzybicą.

Wielką zaletą liścia oliwnego jest neutralizacja wolnych rodników – głównych sprawców zmarszczek oraz uszkodzeń tkanek. Wolne rodniki powodują również spowolnienie regeneracji komórek i są przyczyną chorób układu krążenia, cukrzycy, alergii i nowotworów.

Liść oliwny – zastosowanie

Liść oliwny znajduje zastosowanie w leczeniu i profilaktyki przede wszystkim zakażeń skóry i z tego działania najbardziej jest znany. Zmniejsza stany zapalne skóry, przyspiesza gojenie skóry i ogranicza powstawanie nowych pryszczy. Jest polecany osobom, które z powodu trądziku zdecydowały się na zrobienie wymazu. Często to właśnie gronkowiec złocisty jest przyczyną trądziku, a liść oliwny ułatwia eliminację tej problematycznej bakterii.

Poza tym stosowany jest również na odchudzanie – ułatwia detox organizmu i jego oczyszczanie, pomaga w zgubieniu kilogramów, oraz w leczeniu i profilaktyce:

 • opryszczki – różnego pochodzenia i stopnia rozwojowego
 • grzybicy i zakażeń skóry – w tym skóry głowy, paznokci i błon śluzowych
 • zmarszczek – opóźnia pojawianie się pierwszych zmarszczek, w tym zmarszczek mimicznych
 • chorób układu krążenia – obniża stężenie LDL, wzmacnia naczynia krwionośne
 • gronkowca złocistego, paciorkowca – częstego sprawcy trądziku pospolitego
 • ogólnego osłabienia organizmu – po ostrym treningu, chorobach, pobycie w szpitalu, rekonwalescencji.
 • przeziębieniachzwiększa odporność organizmu w trudnych warunkach atmosferycznych jest doskonałym produktem dla osób uprawiających sporty zimowe. Wspiera kondycję górnych dróg oddechowych.

  W naszym produkcie znajdziecie 420 mg ekstrakty w jednej kapsułce i 60 kapsułek w opakowaniu za jedyne 66 zł.

GOTU KOLA (Wąkrotka azjatycka)

Wąkrota azjatycka jest dobrze znana i wykorzystywana od tysięcy lat. W indyjskiej medycynie naturalnej – Ajurwedzie, przypisuje się jej szerokie spektrum zastosowań. Uważa się, że ma właściwości odmładzające i wywiera pozytywny wpływ na funkcjonowanie mózgu. Regularne zażywanie wąkroty azjatyckiej poprawia pamięć, zapobiega depresji, zmniejsza niepokój. Zgodnie z zasadami Ajurwedy, wąkrotę stosuje się w leczeniu zmian skórnych spowodowanych trądem, w bielactwie, łuszczycy, egzemie, w chorobach zapalnych dróg moczowych, w syfilisie, astmie, anemii, cholerze oraz w nadciśnieniu. Zaleca się wzbogacenie diety o wąkrotę azjatycką w przypadku cukrzycy. W Indiach w medycynie ludowej roślinę podawano w chorobach przewodu pokarmowego: czerwonce, biegunkach, bólach brzucha i niestrawności . W medycynie chińskiej wąkrotę azjatycką stosuje się w leczeniu depresji, niepokoju oraz jako środek usuwający fizyczne i psychiczne wyczerpanie. Wąkrota wykazuje działanie terapeutyczne w chorobach skórnych i trądzie. Ponadto podaje się ją w chorobach dróg moczowych, gorączce, czerwonce oraz żółtaczce . W Indonezji, w medycynie ludowej wąkrotę stosuje się przypadku choroby wrzodowej żołądka, zapaleniu żołądka, stanach zapalnych wątroby i dróg moczowych, przy grypie oraz w chorobach skóry i trądzie . Zastosowanie terapeutyczne, przypisywane wąkrocie azjatyckiej w dawnych czasach, potwierdzają obecne badania naukowe.

Proszę polecajcie ten suplement.  W naszym produkcie znajdziecie 395 mg. Wąkrotki azjatyckiej w jednej kapsułce , a cena za opakowanie 100 kapsułek to tylko 46 zł.

gotu-kola

gotu-kola

Udostępnij na: